.

.

Backseat Организатор, Автомобил Организатор задното Седиште за во Автомобил Организаторот за Деца со Дупка за USB/Слушалки Назад столче Организатор Backseat Автомобил Орга

Backseat Организатор, Автомобил Организатор задното Седиште за во Автомобил Организаторот за Деца со Дупка

DEN 479.28

Износ
Во продавницата.

ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ за СКЛАДИРАЊЕ -автомобилот организатор задното седиште има многу места кои можат да имаат i Pad, ужинка храна, детски играчки, шише пијалаци, забава книги и она што можете да го најдете.Оваа задното седиште за во автомобил организатор со 10 СТИЛ ЏЕБОВИ може да биде корисна за чување на дете разно предмети и бебето дополнителни резерви.На backseat организатор ќе биде ОДЛИЧЕН ЧУВАР за ПРОСТОР на вашиот долг патот патувања.ВИСОК КВАЛИТЕТ на т сакате малку леплива стапалки врз грбот на предните седишта во вашиот нов автомобил?.Дали треба нешто да се организира деца играчки, книги, таблет и сл.за да ги задржи окупирана кога сте на долго патување?.Не сакам него да го одржи својот i Pad за 3-4 часа?.Добиете оваа задното седиште организатор, тоа ќе го направите трик!.

Параметрите на производот

PartNumber:
PH-18820

Им се допаѓа и на купувачите