.

.

Под Оклоп Мажите Ткаени од Витално значење Тренингот Панталони

Под Оклоп Мажите Ткаени од Витално значење Тренингот Панталони

DEN 791.52

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Измијте облека внатре кон надвор Машина за миење со ладна како бои Користете само не-хлор кајгана кога е потребно Собори сува ниска не железо не користите softeners не сува чиста.Мазна, ripstop ткиво ткаенина е лесен & издржливи.Правец на отпорни материјали & изградба штит од елементи.Mesh поставата испорачува супериорен breathability & удобност.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Отворен рака џебови.Мазна, ripstop ткиво ткаенина е лесен & издржливи.Правец на отпорни материјали & изградба штит од елементи.Mesh поставата испорачува супериорен breathability & удобност.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Отворен рака џебови. 7" глуждот zips за лесно вклучување/исклучување дури и над cleats.Inseam : 31.75".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите