.

.

GUND Мека, Huggable Maxie мечето, Оној Што Ќе ја сака Засекогаш, Кадифен Полнети Животни 19 Инчи

GUND Мека, Huggable Maxie мечето, Оној Што Ќе ја сака Засекогаш, Кадифен Полнети Животни 19 Инчи

DEN 907.20

Износ
Во продавницата.

ТОЛКУ МЕКА : Супер меки и меки материјали создава навистина huggable мечето дека секое дете ќе љубов.РОУЗ се ВРТАТ КРЗНО : Беж-тен зголеми swirled крзно е многу луксузен и го прави Maxie екстра посебно и дека да се биде омилен, акцентирани со меки кадифени шепи.СОВРШЕН ЗА МАЛИ РАЦЕ : 19 инчи голема прави импресивен полнети животни совршен за родендени, grandmas посета, одмор или christenings.БЕЗБЕДНОСТ : Направени од страна на Gund па ќе знаете што е добро направен и безбедно за вашето дете.LIMITED EDITION : надвор од производство мечка што е реиздадени за многу кратко време.Стил : Maxie.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите