.

.

2012-5 Монета Раѓање Година утврдени во Американското Знаме Носителот Uncirculated

2012-5 Монета Раѓање Година утврдени во Американското Знаме Носителот Uncirculated

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Uncirculated Монети.Содржи половина долар, квартал, диме, никел и проценти.Година како што е наведено во насловот.Го прави голем дар.Супер подарок за роденден, бебето, дипломирањето или Божиќ порибување stuffer!Раѓање Година Монети Поставени Сите uncirculated монети!Содржи половина долар, квартал, диме, никел и проценти.Доаѓа во заштитен snap-затворање на пластични случај со патриотски позадина.Цел на многу за секоја посебна прилика!Лесно да се mail да најблиски далеку!Сликата е пример за објект позадина.Монетите ќе биде година е наведено во насловот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите