.

.

OIAHOMY 60 Инчи Конзола Табела Селски Софа, Маса, 3-Ниво Прилагодлива Висина Индустриски Селски Ходникот/Entryway Табела Тесен Долг Влез Табела Селски ТВ Стојат (Brown)

OIAHOMY 60 Инчи Конзола Табела Селски Софа, Маса, 3-Ниво Прилагодлива Висина Индустриски Селски Ходникот/Entryway

DEN 1632.00

Износ
Во продавницата.

Тежина Капацитет : 440 lbs за врвот одбор Пакет Содржина : - 1 x Тросед Табела - 1 x Додаток за Полнење - 1 x Инструкции OIAHOMY Забелешки : - Избегнувајте изложување на производот на директна сончева светлина за подолг период на време и да се избегне потопување на производот во вода.18",многу подебели од други производи.78"D x 32"H - Материјал : МЕДИЈАПАН и метал цевка рамка - Крај : Црна сенди прав обложен и темно сива дабови ПВЦ заврши - Употреба : Собранието го бара, алатки и инструкции се вклучени. 【Прилагодлива Висина на секој средината одбор】На фантастичен дизајн на софа, маса е секое ниво на средината одбор може да биде утврдена врз основа на вашето барање, без разлика дали се високи или комбиња мали шансите.X облик назад заградата обезбедуваат дополнителна стабилност за оваа гарнитура конзола маса, како и.Спецификации : - Боја : Кафена - Материјал : МДФ, Железо - Димензија : 60"W x 13.【Индустриски Конзола Табела】 : Ова тиер 3 конзола табела со ретро изглед, натпревари различни декорација стилови лесно, работи насекаде во вашиот дом. - Ги корозивни хемикалии и извори на топлина далеку од производот површини.Здрав и дебели челична рамка обезбеди тоа може да се работи за подолг живот. 【Здрав & Трајни Изградба】Тоа беше направено на згусне МДФ одбор, на врвот одбор до 1.Ве молиме обидете се да го следат во чекор и ќе добиете многу забавно кога ќе го инсталирате на полицата со себе.Пластични нога подлога ќе го заштити вашиот кат и чувајте го подалеку од гребење. - Избегнувајте гребење на табелата со остри предмети, бидејќи ова може да предизвика оштетување. - Децата не им е дозволено да се искачи на овој производ. 【Водоотпорен & Анти-кат гребење】Нашите конзола е табела на работ-запечатени со меламнин, во споредба со другите, нашиот влез табела со водоотпорен и отпорен на гребење дизајн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите