.

.

Tezituor Гигант мечето Мека Прегратка Симпатична Полнети Животни Голема Кадифен Подарок за Девојка Деца, 5 Метри (59 Инчи) Браун

Tezituor Гигант мечето Мека Прегратка Симпатична Полнети Животни Голема Кадифен Подарок за Девојка Деца, 5

DEN 2855.76

Износ
Во продавницата.

Топло Совети : .Користете ја вашата имагинација да им даде на оваа мечето повеќе можности!.Многу популарна и симпатична изглед.Мекото epidermal кадифен пломби и тесни крои.Измијте го и сонцето се исуши за подобро меки.Поради транспортот, кога за прв пат го прима тоа, таа може да биде не многу меки.Прости ми за да не знаејќи како да се изразам, Но имам голема топла прегратка, мојот грб се секогаш отворени за вас.Донесе добри спомени од детството и радост за вас и вашите деца.Ги УБЕДУВАШЕ КВАЛИТЕТ — Има перат површинска структура, лесен за чистење и нега.Дајте му на вашиот љубовник топла компанија.МЕКА И ПРИФАЌАЊЕ — Tezituor Гигант мечето кадифен се направени од мека и прифаќање на материјал со мека кадифен допир и топло светло кафеава.Tezituor Гигант мечето може споделување на удобност и фирма во време, така што сите околу повеќе не е сам и повеќе пријатна и среќни.Погоден за споделување со лица од сите возрасти.Гигант кадифен полнети животни е најдобар избор за украсување на вашиот дом или playroom.Тоа е најдобар пријател да ви даде најтопол прегратка и најдобро го придружува., тоа е една прекрасна, забава, и collectable совршен подарок за момчиња, девојки, деца, млади, возрасни, пријатели, Љубовник или неа.Изложување на сонце или чекаат во пространа место за неколку дена.Поради прирачник за мерење и пакување, димензиите може да не се целосно точни.Купи тоа како специјален подарок за некој да се пренесе вашата љубов на посебен ден.Високо-квалитетни, безбедни, слатки газирани прегратка гигант класичен мечето, искрена смајли лице, мекото крзно и големи удобна прегратка, ги исполни сите ваши очекувања.Нека и вашето дете да се игра безбедно во секое време, и да уживате во пријатни време заедно. "Здраво!Мојот драг пријател, Дали вие сте среќен или тажен, јас секогаш ќе биде со вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите