.

.

Црвено Hound Авто Вратата Sill Влез Чувари Нула Shield Компатибилен со Chevy GMC Silverado Сиера 1500 2007-2013 Crew Кабина & 08-14 2500 3500 HD HD 4pc Заштитник Боја Заштита Guard

Црвено Hound Авто Вратата Sill Влез Чувари Нула Shield Компатибилен со Chevy GMC Silverado Сиера 1500 2007-2013

DEN 846.48

Износ
Во продавницата.

2007-2014 Компатибилен со Chevy/GMC Silverado Сиера 1500/2500/3500 Crew Кабина; Ова е целосен комплет кој вклучува и за возачот и совозачот страни и исто така и на предните и задните врати.Гарантира совршена, обичај се вклопуваат, Нашите инженери подетално анализирани и се мери вашето возило така нашите ФЛЕКСИБИЛНИ, премиум материјалот ќе одговара како ракавица и е лесно да се инсталира; Ние темелно тестиран за да бидете сигурни дека нашата заштитник не се меша со отворање или затворање на вашиот врати.Извонредно се крие постојните гребнатини и флеки, додека за заштита од нови инциденти; Бидејќи тоа е машина намали за прецизност и сопствени дизајниран за вашите специфични возило, тоа што има вилица-намалувањето на фабрички инсталиран изглед.Неверојатно силна индустриска сила ФЛЕКСИБИЛЕН материјал со робусна, постојан лепило withstands непријатни времето и било злоупотреба што може да го даде; ја Штити вашата боја од инциденти, испакнатините, пета знаци, caked кал, чевли dings, suitcases, багаж, опрема, играчки, метални алатки, и многу повеќе.Лесно дома инсталација, Вие ќе имате убава ОЕМ, заврши погледне во ниеден момент; 1 година производителот гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите