.

.

HQPASFY Кревет задната врата Stowable Collapsable Extender за Полнење Замена за 2015-2021 Ford F-150 Замени# FL3Z-99286A40-C, FL3Z99286A40C

HQPASFY Кревет задната врата Stowable Collapsable Extender за Полнење Замена за 2015-2021 Ford F-150 Замени

DEN 283.20

Износ
Во продавницата.

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】креветот extender е направена од цврсто црна fiberglass засилен полипропилен, која подобрување на издржливост и супериорен во однос на сигурноста. 【FUNTION】Креветот Extender кафез ротација нанадвор и се протега на задната врата за да се обезбеди 18 инчи на дополнителни сметководствена простор.Или ротација увоз за да помогне да се заштитат товар од менувањето. 【ЗАМЕНУВА#】ОЕМ Број : FL3 Z-99286 A40-C, FL3 Z99286 A40 C.Комплет вклучува хард пластични инсерти за 4 фабрика не-навој дупки, над и под секоја оска гром, за страна-заклучување иглички. 【FITMENT】црна stowable кревет extender за полнење инсталиран на 2015-2021 Ford F-150, вклучувајќи Raptor модел.Водејќи сметка за квалитетот на производот, овие цевки е тестиран пред превозот. 【24-МЕСЕЧЕН ГАРАНТЕН】Исклучителна занает, строга контрола на квалитет и одлична услуга по продажбата тоа е зошто нашите 7.3 инјектор вреди вашето купување.Опис на производот : — 100% сосема нов, никогаш не обновена. — Усвоен премиум материјали кои ги исполнуваат строгите ОЕМ барања, висока сигурност.Пакет се Вклучени : 1 stowable кревет extender загради комплет за Замена за Форд : 2015-2021 Ford F-150, вклучувајќи Raptor модел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите