.

.

Hitachi ABV0023 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

Hitachi ABV0023 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

DEN 892.80

Износ
Во продавницата.

О-Прстен/Заптивка вклучени кога е применливо.Основен капитал (тиер 1 OE снабдувач за воздух заобиколат вентили. 100% НОВИ, никогаш не remanufactured.Ја враќа оригиналната управливост карактеристики.Ги исполнува OE перформанси и издржливост стандарди за оваа апликација.Hitachi Воздух Заобиколат Вентили (ABVs) е дизајнирана точно да се регулира количеството на воздух запишување на моторот кога е во празен од (исто така познат како Мрзлив за Контрола на Брзината (ISC) Вентил и Мрзлив за Воздушна Контрола (IAC) Вентил).Висок квалитет на материјалите се осигура дека дури и под најпознатите екстремни услови, Hitachi е ABVs нема да се деформира или дефект.Нашите ABVs се 100% проток на воздух тестирани за идеален перформанси и се калибрира за секоја апликација се осигура вашето возило ги исполнува строгите емисија стандарди поставени од страна на OE производителот што го прави Hitachi е ABVs премиум избор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите