.

.

Голема Филтер Замена Хидраулични Филтер Компатибилен со Квалитетот на Филтрација QH031DA06V, 1-Пакет

Голема Филтер Замена Хидраулични Филтер Компатибилен со Квалитетот на Филтрација QH031DA06V, 1-Пакет

DEN 880.80

Износ
Во продавницата.

66 во OD Врвот : 1.Заштитете го вашиот вредни опрема за користење на филтер од Голема Филтер денес и да се избегнат непланираните застои.Сите заштитни знаци се заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Голема Филтер BFS-F0 CA е компатибилен со КВАЛИТЕТОТ на ФИЛТРАЦИЈА P/N QH031 DA06 V во форма, одговара и функција.Нашите филтри се изградени со највисок квалитет и сигурност во умот, така што знаете вашата опрема е безбеден и може да се задржи работи правилно.Дизајнирани, Конструирани и Собрани во САД или Канада.Технички Спецификации : Филтер Тип : Притисок Линија Производ Медиуми : Стакло Висина : 3.) - ISO 3968, Течност компатибилност - ISO 2943, Протокот на замор отпор - ISO 3724, Нечистотија капацитет - ISO 16889, Колапс притисок - ISO 2941 All предмети означени "Замена" или "Осветленост" не се поврзани со оригиналниот производство каде што се имиња и дел броеви се за крстот референца само.Сите предмети се продава од 1 единица освен големината на пакувањето се наведени во насловот опис.Сите наши елементи се изработени според ISO спецификации, вклучувајќи : ISO 16889, Чиста ДП (ниска и висока visc.НОВИ Директни осветленост/замена и компатибилен со КВАЛИТЕТОТ на ФИЛТРАЦИЈА P/N QH031 DA06 V.Компатибилен со ОЕМ хидраулични филтер во фит форма и функција да ги заштити вашите вредни опрема.Слики може да биде општа претставувања на производи и може да се разликуваат од сликата.Сите наши филтер елементи се изработени според неколку ISO спецификациите.Многу издржливи и сигурни поради строга контрола на квалитетот, квалитетни компоненти и гарантирано да бидат ослободени од производствени дефекти.Голема Филтер хидраулични филтри може да се користи во различни индустрии, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на : електрична енергија, одбрана, масло/гас, морски и други моторни спортови, шпедиција и транспорт, железници, рударството, земјоделството и сточарството, пулпа и хартија, челик изработка и производство, забава и разни други индустрии.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите