.

.

Деца Нокти во Собата, Убава Стилски Сечилото Дизајн Симпатична Бебе Помине Грижа за Полнење за Намали Вашето Бебе е Нокти(сина)

Деца Нокти во Собата, Убава Стилски Сечилото Дизајн Симпатична Бебе Помине Грижа за Полнење за Намали Вашето

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

НОКТИТЕ CLIPPER СЕТ : Вклучувајќи бебе помине clippers, уво ознаки, бебе помине clippers, носот пинцети и нокти датотеки, тоа е најдобар асистент за мајките.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН : ноктите clippers следи контурите на бебето е ноктите да се добие сјајна изглед по средување на бебето е ноктите.СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашите високо квалитетни бебе помине во собата е совршен подарок за вашето бебе е роденден или нова мајка која е за да имаат бебе.БЕЗБЕДНОСТ на СЕЧИЛОТО ДИЗАЈН : стилски сечилото дизајн може да се спречи случајно повредата на бебето, а круг носот пинцети можете безбедно да се спречи случајно повредата.УБАВА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ : Тоа не ќе се скрши ноктот или оштетување на кожата околу ноктите, и е опремен со заштитна и убава складирање кутија.Функција : 1. БЕЗБЕДНОСТ на СЕЧИЛОТО ДИЗАЈН : стилски сечилото дизајн може да се спречи случајно повредата на бебето, а круг носот пинцети можете безбедно да се спречи случајно повредата.2. ДОБРО ДИЗАЈНИРАН : ноктите clippers следи контурите на бебето е ноктите да се добие сјајна изглед по средување на бебето е ноктите.3. НОКТИТЕ CLIPPER СЕТ : Вклучувајќи бебе помине clippers, уво ознаки, бебе помине clippers, носот пинцети и нокти датотеки, тоа е најдобар асистент за мајките.4. СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашите високо квалитетни бебе помине во собата е совршен подарок за вашето бебе е роденден или нова мајка која е за да имаат бебе.5. УБАВА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ : Тоа не ќе се скрши ноктот или оштетување на кожата околу ноктите, и е опремен со заштитна и убава складирање кутија.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Помине Грижа Kit Material : Пластични Пакет Листа : 1 x Извор Scissors1 x Помине Clipper1 x Tweezers1 x Earpick1 x Помине Polish1 x Sponge1 x Складирање Кутија.

Параметрите на производот

Item Type:
Baby Nail Care Kit
Material:
Plastic
Package List:
1 x Source Scissors :
1 x Nail Clipper :
1 x Tweezers :
1 x Earpick :
1 x Nail Polish :
1 x Sponge :
1 x Storage Box :

Им се допаѓа и на купувачите