.

.

22.2 V 3500mAh Замена на Батеријата Компатибилен со Cordless DC44 Животинско DC31 DC34 DC45 Вакуум Clearner (Забелешка: Само Одговара за Тип Б, Не се вклопуваат Тип)

22.2 V 3500mAh Замена на Батеријата Компатибилен со Cordless DC44 Животинско DC31 DC34 DC45 Вакуум Clearner

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со вашиот DC31/ DC31 Животинско /DC34/ DC35/ DC35 Ексклузивни/ DC31/ DC34/ DC35/ DC44/(Одговара на Видот A. Не се Вклопуваат Тип Б,DC44 MK2).погоден за оригинална батерија полнач.Ве молиме проверете го конекторот на вашата оригинална батерија.Тоа е типот, не типот Б. Од 3,5 Ах Капацитет, 22.2 V Напон, Li-ion батерија ќе го направат вашиот вакуум работа како нов и подолго време.Без мемориска ефект.Може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот.Целосно компатибилен со вашиот power tools, ЌЕ НЕ ПРАЗНИНА вашата употреба на оваа батерија.Највисоките стандарди за квалитет, интегрирани microchip го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.Fhybat нудат 24-часовен онлајн услуга.За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.Спецификација за производ : Батерија Тип : Литиум-јонска Батерија Напон : 22.2 V Батерија Капацитет : 3500m Ah Батеријата Боја : Сива Состојбата на Батеријата : Нови Компатибилни со Тип Рачен Правосмукалка (Не одговара на Дел # : 17083-04) DC31, DC31 Животно, DC31 Животинско Ексклузивни, DC34, DC35, DC45, DC44 (Не Одговара DC44 MK2) 17083, 17083-01, 17083-03, 17083-05, 17083-07, 17083-09, 17083-2811, 17083-4211, 17083-5211, 64167-1113, 64167-2713 17083-4910 917083, 917083-01, 917083-03, 917083-04, 917083-05, 917083-07, 917083-09, 917083-2811, 917083-4211, 917083-5211, 18172-01-04 Батеријата складирање метод : Чувате батеријата подалеку од топлина и метални додатоци.Даде целосно празнење и полнење секој месец за време на складирање време.Ве молиме да не остане батеријата на полначот, освен во полнење.Не го чувајте во влажни и директно изложување на сонце.Пакетот Вклучува : 1 x 3.0 Ах Замена на батеријата за DC31 1 x Батеријата Прирачник за Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите