.

.

NEC C861Q-AVT2 86-Класа 4K UHD Комерцијални LED IPS Дисплеј со ATSC Тјунер (Продолжува)

NEC C861Q-AVT2 86-Класа 4K UHD Комерцијални LED IPS Дисплеј со ATSC Тјунер (Продолжува)

DEN 1312.80

Износ
Во продавницата.

4 K UHD (3840 x 2160) Мајчин Резолуција.Интегрирани ATSC Тјунер. 60 Hz Refresh Стапка. 1200 : 1 Типичен Контраст Размер.Екранот на вашиот бизнис "content во 4 K со C861 Q-AVT2 86"-Класа 4 K UHD Комерцијални LED IPS Дисплеј со ATSC Тјунер.Оваа комерцијални екранот спортови 86" ПРЕДВОДЕНА од работ осветлена LCD дисплеј и има 3840 x 2160 мајчин резолуција за прикажување детални UHD слики.Таа поддржува портрет и пејсаж гледање ориентации и излези до 350 cd/m2 на светлината со 1200 : 1 типичен contrast ratio да се покаже светлината и темнината на екранот на слики во различни инсталација средини.Овој приказ е опремен со два Display Port и три HDMI влезови за поврзување на различни висока резолуција аудио/видео извори, како и USB и micro SD слот за мултимедијална репродукција.За аудио репродукција, на C861 QAVT2 е опремен со двојна 10 W јазик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите