.

.

AuraGlow Белење на Заби Комплет, LED Светло, 35% Carbamide Пероксид, (2) 5ml Гел Шприцеви, Послужавник и Случајот

AuraGlow Белење на Заби Комплет, LED Светло, 35% Carbamide Пероксид, (2) 5ml Гел Шприцеви, Послужавник и Случајот

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

Белење на заби комплет вклучува педалот за гас светлина која го забрзува процесот на белење.LED светло содржи 5 светилки за повеќе моќ и има вграден тајмер со beeper, па лесно можете да ги пратите на вашиот белење сесија време.Комплет вклучува (2) 5m L заби белење на гел шприцеви, содржи 35% carbamide пероксид и вкупно 20+ белење третмани.Гел е направен во САД, глутен-бесплатно, кошер, се безбедни за емајлот и се произведува без забите чувствителност.Устата фах не бара калапи или во врела, што значи фах одговара на било устата и ви овозможува да ги избелуваат на врвот и на дното на забите во исто време удобно.Се користи еднаш дневно 30 минути и да ги отстраните дамките од кафе, вино, сок, чај, пушењето и повеќе.Види видливи резултати и побели заби по само 1 белење на заби третман со овој комплет.Комплет вклучува фах случај за чување на устата лента и детални инструкции за правилна употреба.Професионални Резултати Дома.Детални Инструкции.Батерии вклучени (24-48 часа на употреба).Ги отстранува дамките од кафе, вино, сок, пушењето и повеќе.Направени од високо квалитетен, BPA-FREE силикони.Ајде да се соочиме со тоа, продавница-купи заби белење на ленти и moldable коцки тешко може да се користат, неуредна и доставете лошата резултати.Белење на заби на стоматолог е скапо и одзема време.Со Aura Glow Белење на Заби Комплет, можете да добиете видливи резултати по 1 третман за само 30 минути дневно.Откако ќе се доживее нашите белење на заби комплет, вие никогаш не ќе оди назад до продавница-купи брендови или непријатни посети стоматолог.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите