.

.

Dyson 923522-01 Рачка, Стапче Услуга Assy DC40/DC41/DC65/DC66/UP13 , Сива

Dyson 923522-01 Рачка, Стапче Услуга Assy DC40/DC41/DC65/DC66/UP13 , Сива

DEN 584.88

Износ
Во продавницата.

Земја на Потекло : сад.Пакет Должина : 15.5" Л Пакет Ширина : 4.0" В Пакет Висина : 7.0" H. Сива стапче се справи со собранието е компатибилен со DC40, DC41, DC65, DC66, up13, DC77, up14 и up16. Боја : сива.Компатибилен со DC40, DC41, DC65, DC66, up13, DC77, up14 и up16. 923522-01. Името на брендот на производот е : Dyson Inc.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите