.

.

jinyiSHOP Мачка Отпадоци Кутија Мачка Отпадоци Мачка Тоалет Затворени Отпадоци Кутија ПП Смола за Преносни Отпадоци Кутија Мачка Отпадоци Пан

jinyiSHOP Мачка Отпадоци Кутија Мачка Отпадоци Мачка Тоалет Затворени Отпадоци Кутија ПП Смола за Преносни

DEN 2244.00

Износ
Во продавницата.

Ви дава погодности на однесете со вас кога сте излезени, давајќи им на вашите мачка соодветен засолниште и отпадоци кутија да се користи на сите времиња.Производ големина : 49.5 cm * 38cm * 39cm. 1. Преносни рачка, нежно укината, лесно да се движите и се чисти.Голема мачка отпадоци лопата, виси дизајн, може да се спушти слушалката и да се чувствуваат удобно. 2. Изолација на мирис, лесно да влезе и да излезе.На вратата го задржува мачка опашка простор и не клип на мачка опашка.Приватноста на просторот прави мачката се чувствуваат комотно. 3. Внатрешноста и надворешноста на горниот капак се bilaterally дизајниран, и од внатрешната страна обвива дното картичка.Тоа може да се спречи урина мачка отпадоци од протекување надвор и е лесно да се чисти.Боја : Кафена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите