.

.

Алфа Алатки CSRD70617C 7/16-14 Јаглероден Челик Прилагодливи Carded Умре со 1 К. Г.

Алфа Алатки CSRD70617C 7/16-14 Јаглероден Челик Прилагодливи Carded Умре со 1 К. Г.

DEN 117.60

Износ
Во продавницата.

Прилагодливи круг Умре. 7/16-инчен-14 нишка големина, 1-инчен надворешен дијаметар.Јаглероден челик, десната рака.Идеален за прецизност провира со прилагодување на Умираат од поставите завртки; му овозможува на корисникот да се под или над намали теми.Количина : 1 по картичка.Алфа Алатки круг прилагодливи Умира - висока јаглероден челик.Идеален за прецизност провира со прилагодување на умираат од поставите завртка.Му овозможува на корисникот да се под или над намали теми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите