.

.

VSM 148877 2 Брзи Промени Пршлен, 36G, Керамички, Серија XK870X, се Тркалаат На, Type R (Пакување од 25)

VSM 148877 2 Брзи Промени Пршлен, 36G, Керамички, Серија XK870X, се Тркалаат На, Type R (Пакување од 25)

DEN 482.40

Износ
Во продавницата.

Авто-острат карактеристики обезбеди висок акции отстранување стапки и долги производ живот.Карактеристики кул сечење технологија за намалување на топлина и зголемување на ефикасноста.Здрав крпа поддршка за сигурен перформанси.Земја на потекло : сад.VSM 2 инчен обложени брзи промени пршлен, TR Roll-On/off Тип 3, 36 G, Груб, керамички, 25 pk.Кулер за сечење и потрајни од природни алуминиум базирани производи, керамички обезбедува остар, висока чистота жито.Најчесто се користи за прецизни мелење на челици, тешко легури и егзотични материјали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите