.

.

XZGDEN соблекувалната, Облека Продавница Екранот Рек Орбитал Виткање Шкафче Соба со Окцето Завеса Лесно да се менува Голем Простор Затемнување драпериите настануваа

XZGDEN соблекувалната, Облека Продавница Екранот Рек Орбитал Виткање Шкафче Соба со Окцето Завеса Лесно да

DEN 15067.92

Износ
Во продавницата.

????На grommet молчи : непречено дупка е во контакт со прстен, кој е силен и ' рѓа-доказ; вграден во mute прстен е флексибилен, тивко и носат-отпорни. ????Голем простор : големиот капацитет за дизајн, може да се зголеми просторот за 2-3 луѓе, така што ќе може да се промени облека и удобно, без да се грижиш за компактен простор. ????Поле на примена : Во соблекувалната може да се користи во облека продавници, трговски центри, канцеларии, специјализирани продавници, спални соби, спални, отворено тезги, тротоари и на други места. ????Заштита на приватноста, засенчување : затемнување завеси може да ја блокира сончевата светлина и штетни ултравиолетови зраци за да се обезбеди максимална приватност и да се обезбеди добар сон. ????U-облик заградата : U-облик железнички род, силна носивоста, едноставна инсталација, водоотпорен, рѓа-доказ, безбедни и стабилни.Големина : 80 X85 X200 CM | Боја : Црна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите