.

.

HTTDD Безжичен Рутер Складирање Кутија, WiFi Рутер Чување на Кутии Дрвена Кутија за Кабел за Напојување Плус Жица Заградата Ѕид Виси Plug Одбор Складирање Полица

HTTDD Безжичен Рутер Складирање Кутија, WiFi Рутер Чување на Кутии Дрвена Кутија за Кабел за Напојување Плус

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Излез линија дизајн не го блокира сигнал, кој е едноставен и лесен.Мали предмети може да бидат поставени на врвот.Louver стил, добри топлина дисипација.Да зачувате простор и голем простор за складирање, на ТВ на ѕид полица може да се ослободи вашиот ограничен подот, ТВ компоненти, накит, колекционерски предмети.Лесна инсталација ,Лесно да се соберат или расклопување,и може да се инсталира на ѕидот беспрекорно со завртки и cloaking метални плочи. * Направен од високо-квалитет дрво-пластика одбор, со добра цврстина, висока цврстина, отпорност на абење и не пукаат.* Не-удар инсталација, нема штета на ѕидот, едноставна инсталација.

Параметрите на производот

Name:
Wall-mounted shelf
Material:
wood plastic board
Type:
double door
Color:
White
Size:
39 * 9 * 27cm
Packing included:
1 x Wall-mounted shelf :

Им се допаѓа и на купувачите