.

.

АПЦ и ПРОЗОРЦИ, 600VA ПРОЗОРЦИ Батеријата Backup & Surge Protector, BE600M1 Backup батериско Напојување, USB Полнач, Врати-ПРОЗОРЦИ Серија уреди за непрекинато Напојување & ПРОЗОРЦИ Заме

АПЦ и ПРОЗОРЦИ, 600VA ПРОЗОРЦИ Батеријата Backup & Surge Protector, BE600M1 Backup батериско Напојување, USB

DEN 2403.36

Износ
Во продавницата.

Се очекува на животниот век на батеријата до 3 - 5 години.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Оперативен температура : 0 - 40°C.Производот 2 : Кога ќе купите нов вистински АПЦ РБЦ, можете да ги рециклирате вашите стари ПРОЗОРЦИ батеријата преку "РБЦ Рециклирање Програма" на АПЦ веб-сајт.Оваа програма вклучува слободни врати превозот на рециклирање центар (употреба на пакувањето од вашата нова батерија за да се вратите на стариот).Производот 2 : Секоја АПЦ Замена на Батеријата Касети (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност да се врати на перформансите на вашиот АПЦ и ПРОЗОРЦИ за да оригинални спецификации.Номиналниот излезен напон : 120 V.Производ 1 : 1 USB Полнач Порта (1.Производот 2 : АПЦ гаранција : Вистински АПЦ батерии продаден и предаден од се поддржани од 1 година од производителот гаранција. АПЦ и ПРОЗОРЦИ Замена на Батеријата RBC17 за АПЦ Модели BE650 G1, BE750 G, BR700 G, BE850 M2, BE850 G2, BX850 M, BE650 G, BN600, BN700 MC, BN900 M, и Одберете Others Replacement Батеријата Кертриџ со Plug and Play инсталација.Производ 1 : 7 Места (NEMA 5-15 R) : 5 ПРОЗОРЦИ Батеријата Бекап со Пренапонска Заштита Куќи и 2 Surge Protector Само Места.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Моќ извира покриени од еден ден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите