.

.

NEC MultiSync X651UHD-2 65 Професионални UHD Голем Формат на Екранот, Црни (Продолжува)

NEC MultiSync X651UHD-2 65 Професионални UHD Голем Формат на Екранот, Црни (Продолжува)

DEN 597.60

Износ
Во продавницата.

UHD Upscaling Функција.Поддршка за Multi Profiler Софтвер.Печати Емулација Функција.Интелигентни Безжична Податоци Функција.На 64.5" X651 UHD-2 Професионални UHD Голем Формат на Екранот од NEC карактеристики 3840 x 2160 мајчин резолуција за прикажување детални UHD слики без пиксели на косата.Овој монитор е 320 cd/m2 светлина оценка и 1300 : 1 контраст размер покажа својата способност да се справи со светлината и темнината на екранот слики.На X651 UHD-2, исто така, нуди флексибилни гледање опции, поддршка на пејзаж и портрет гледање ориентации.Екранот е опремена со голем број на влезови вклучувајќи Display Port, две DVI-D, и четири HDMI порти.Додека овој приказ не вклучуваат табела застане, тој нуди VESA во согласност ѕид-mountable дизајн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите