.

.

Keratin Комплекс BLONDESHELL DEBRASS & ЗАЛИЧИ Шампон & клима уред ДУО СЕТ (Стилист Комплет) Виолетова Пурпурна Шампон за Жолта, Русокоса, Сребро, Brassy Коса (DUO - 13.5 мл / 400 ml)

Keratin Комплекс BLONDESHELL DEBRASS & ЗАЛИЧИ Шампон & клима уред ДУО СЕТ (Стилист Комплет) Виолетова Пурпурна

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Овој комплет вклучува Елегантни Челик Pin Опашка Чешел за лесно обликување, примена, и одвојување на косата!.Зошто само да биде русокоса кога ќе може да биде Blondeshell?Ова нежно виолетова шампон за руса коса е специјално формулиран за да се одржува светлината и неутрализира brassy коса ѕвонење во посветли нијанси.Исчезнат за борба против комплекс со камилица помага да се неутрализираат brassy коса и подобрување на убава тонови на русокоса, сива и сребро коса.Зошто само да биде русокоса кога ќе може да биде Blondeshell?Оваа хранлива пурпурна клима уред обезбедува екстра климатизација бенефиции за русокоса, кревка и brassy коса, при додавање на неверојатен сјај и мазност.Работи во врска со Blondeshell пурпурна шампон за подобрување на сите светлината бои косата, вклучувајќи жолта руса коса, сребрен руса коса и brassy руса коса.Големина : 13.5 Fl Мл (Пакување од 2).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите