.

.

Пакување од 2 Шетач Купот на Сопствениците, Универзална Пијалоци Држач за Велосипеди, Колички или Пешаци (2 Парчиња)

Пакување од 2 Шетач Купот на Сопствениците, Универзална Пијалоци Држач за Велосипеди, Колички или Пешаци (2

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Со овие шетач пијат носители, можете удобно да се донесе со вас и вашите омилени пијалоци, да го имаат во вашиот дофат и да останат обновува во текот на целиот ден!.Материјал : Plastic Color : Black Weight : 220gr / Set Size : 15x6,5cm - 5,9x2,5in.Се стега може да се прилагоди така што лесно може да се заклучи за прачки, цевки или цевки.Ние сме убедени со квалитетот на нашите шетач пијат носители.Совршен за колички, но исто така може да се користи на планински велосипеди, колички, колички или пешаци.Или планираат да одат на вашиот утро велосипед низ соседството за да се израмни на вашата вежба?.Тоа е компатибилен со повеќето колички и може да биде, исто така, се користи за инвалидски колички, колички, велосипеди или пешаци.Карактеристики : .Сигурно има вашата чаша или шише во место и чува вашите пијалаци од одлевање или испаѓање.Ја Спречува Spills. 360-Степен Ротација.Преземање на вашето бебе надвор за игра датум во паркот?.Материјал : Пластика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите