.

.

Бебе Помине Грижа за Полнење, Деца Нокти Поставете Убава со Сад за Намали Вашето Бебе е Нокти(сина)

Бебе Помине Грижа за Полнење, Деца Нокти Поставете Убава со Сад за Намали Вашето Бебе е Нокти(сина)

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашите високо квалитетни бебе помине во собата е совршен подарок за вашето бебе е роденден или нова мајка која е за да имаат бебе.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН : ноктите clippers следи контурите на бебето е ноктите да се добие сјајна изглед по средување на бебето е ноктите.НОКТИТЕ CLIPPER СЕТ : Вклучувајќи бебе помине clippers, уво ознаки, бебе помине clippers, носот пинцети и нокти датотеки, тоа е најдобар асистент за мајките.БЕЗБЕДНОСТ на СЕЧИЛОТО ДИЗАЈН : стилски сечилото дизајн може да се спречи случајно повредата на бебето, а круг носот пинцети можете безбедно да се спречи случајно повредата.УБАВА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ : Тоа не ќе се скрши ноктот или оштетување на кожата околу ноктите, и е опремен со заштитна и убава складирање кутија.Боја : Сина.

Параметрите на производот

Item Type:
Baby Nail Care Kit
Material:
Plastic
Package List:
1 x Source Scissors :
1 x Nail Clipper :
1 x Tweezers :
1 x Earpick :
1 x Nail Polish :
1 x Sponge :
1 x Storage Box :

Им се допаѓа и на купувачите