.

.

Othmro Батеријата Shrink Wrap ПВЦ Топлина се Намали Цевки Рамен Ширина 55мм, Должина 5.5 m за Голем Батеријата Пакет Моќ Црна

Othmro Батеријата Shrink Wrap ПВЦ Топлина се Намали Цевки Рамен Ширина 55мм, Должина 5.5 m за Голем Батеријата

DEN 230.16

Износ
Во продавницата.

Пламен retardant, заштита на животната средина, изолација, мека, стабилни перформанси, ниска температура намалување, намалување на брзо, итн.Кога се изложени на топлина во износ поголем од 80 степен за неколку секунди, специјално формулиран polyvinyl хлорид материјал ќе се намали брзо и рамномерно согласност за обликот на објектот, да бидат покриени.Applicance : се Користи за Батерија 18650 Покривање. 【Забелешка】-ве Молам ставете ја оваа производ на ладно место за да се избегне деформација поради висока температура.Белешки : Користење на топлина пиштол, за да ја намали,.Така Pls се пресмета ur батеријата пакет или mechine големина точно, АКО не ,тоа ќе се премногу големи или мали . 【Предност】-ПВЦ Топлина се Намали Цевки е тенка-ѕидот, ниски трошоци за материјали со добри електрични и механички карактеристики, одлична заштита на животната средина, изолација, стабилни перформанси и брзо намалување.Да ја играат улогата на beautifying покривки, изолација, влага, корозија, и прашина доказ.【Детали за производот】-ПВЦ Материја Топлина се Смалуваат, Shrinkable Температура : 80℃; Намалување стапка : ≥48±5%, Должина : 5.Може да има ефект на анти-фалсификувањето и разубават на пакување, материјали и предмети беа capsuled може да имаат изолација, moistureproof, anticorrosive, ефектот на dustproof, и др.04 Ft; материјал : ПВЦ, Тип на Производ : Изолирани цевка ПВЦ цевки,Оценет напон : 300 V, Температура опсег : -40℃-105℃;.coz се надеваме дека воопшто не отпад нашето време и се надевам у имаат среќен шопинг.Лесен за употреба и долг живот expendency.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите