.

.

MopTop Судење Патување Големина на Примерок Пакет, 2 секој Бамбус Благ Шампон, Бамбус Секојдневно клима уред, Бамбус Суштината Остави Во средството за смекнување на ко

MopTop Судење Патување Големина на Примерок Пакет, 2 секој Бамбус Благ Шампон, Бамбус Секојдневно клима уред,

DEN 832.80

Износ
Во продавницата.

Оваа styler гел е нашата тројна закана – обезбедува мека дефиниција за кадрици, создава волумен, и се заклучува во влага, без тежина или криза.Овој производ е дизајниран за парична Казна, Дебели, Брановидни, Кадрава и Откачен-Coily Природни влакна, Анти Frizz Навивам Definer МОРА НИШТО ДА ИЗГУБАТ, НО FRIZZY КОСА - ДОБАР КОСА ДЕН МОЖЕ да ГО ПРОМЕНИ СВЕТОТ!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите