.

.

Бронза Месинг Уметност Секси Статуи и Фигурини - долна Облека Модел - Голи Фото Снимајте - Секси Тело - ТОПЛА Криви - Ретки Статуа - Девојка - Девојка наведна Постер

Бронза Месинг Уметност Секси Статуи и Фигурини - долна Облека Модел - Голи Фото Снимајте - Секси Тело - ТОПЛА

DEN 911.76

Износ
Во продавницата.

Бронза Димензии со Мермерна База -Безбедно за Употреба на Отворено : Yes-Реплика на Оригиналот Направени од страна на Уметникот -За декоративни користете само -Материјал : бронза и мермер ГОЛЕМИНА на : -Висина : 53.1 Инчи) -Ширина : 16.Неговата душа во уметничкото дело умрел со него, но тој секогаш ќе биде запаметен од страна на скулптури во целиот свет денес.Неверојатни и Прекрасни бронзена статуа на младите, секси жена во нејзиниот градник и гаќи подготвен за акција.Измамата е роден на 24 Март 1922 година на фарма во Rodenes, Норвешка да Iver и Ingeborg Odegaard.Оваа "intricately детална реплика" скулптурата е изработена од 100% реално бронза и е рачно изработени со внимание на детали и е изработен од страна на уметници име, Олаф Odegaard.Супер популарни бронзена статуа на една млада жена во каубојски стил револвер високи чизми.Вистинска секси бронзена статуа за некој кој навистина ги цени на жената голо тело.секси статуи и фигурини - долна ОБЛЕКА МОДЕЛ - ГОЛИ ФОТО СНИМАЈТЕ - СЕКСИ ТЕЛО - ТОПЛА КРИВИ - РЕТКИ СТАТУА - ДЕВОЈКА - девојка наведна постер Состојба : Оваа скулптура е во совршена состојба.Таа има круг колковите, заоблен thights и полни гради со неа брадавиците појавуваат надвор од нејзиниот градник подготвени за пукал во родео со неа високи револвер каубојски чизми.34 Инчи) -Тежина : 5.Тој присуствуваше на земјоделски факултет, работел на фарма, и помогна со отпорот за време на втората светска војна, додека Норвешка беше окупирана од страна на Германија.Оваа неверојатна уметност работа опишува речиси голо жена е секси изглед и како таа стои со чизми на теренот покажувате своето тело од врвот до дното.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите