.

.

Бања и Телото Дела - Во ЅВЕЗДИТЕ - Навлажнувачки Тело Измијте се, во Ред Мирис Магла и Ултра Шеј Тело Крим - 3 pc - Подарок Сет

Бања и Телото Дела - Во ЅВЕЗДИТЕ - Навлажнувачки Тело Измијте се, во Ред Мирис Магла и Ултра Шеј Тело Крим

DEN 957.60

Износ
Во продавницата.

Топол, пенливо мешавина од starflower, сандаловина мошус, sugared tangelo, бела agarwood & светли килибар.Навлажнувачки Тело Измијте - 10 fl мл.Парична казна Мирис Магла - 8 fl мл.Ултра Шеј Тело Крим – 8 мл.Полна Големина Шишиња.Бања и Телото Дела - Во ЅВЕЗДИТЕ - Навлажнувачки Тело Измијте се, во Ред Мирис Магла и Ултра Шеј Тело Крим - 3 pc - Подарок Сет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите