.

.

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0413 963653TH2A OE Стил Патникот/Десно Огледало Стакло со помош на Сигнал

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0413 963653TH2A OE Стил Патникот/Десно Огледало Стакло со помош на Сигнал

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота.Точните Димензии како ОЕМ.Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување.Директна Замена за Фабриката Единица.Се Вклопува Модели Без Загрева Стакло; Со Помош На Сигналот.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Одговара NISSAN ALTIMA 2013-2018 NISSAN SENTRA 2013-2018 се Вклопува Модели Без Загрева Стакло Со помош на Сигналот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите