.

.

Youngever 4 Пакет 32 Унца Пластични Стискаш Шишиња, HDPE Стискаш Шишиња за Занаети, Храна Уметност, Лепак, Хена

Youngever 4 Пакет 32 Унца Пластични Стискаш Шишиња, HDPE Стискаш Шишиња за Занаети, Храна Уметност, Лепак,

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Пластични Стискаш Шишиња НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ : Поставување на 4 пластични стискаш шишиња со црвена капаци, 32oz стискаш шишиња за повеќе сос, занаетчиски и други значења.SAFE : Направени од Храна Одделение, BPA-free материјал.Тие се безбедни за употреба како да се притисне шишиња за храна, сос, и мирудии.МУЛТИ-ЦЕЛ : Одлична за Ketchup, Топла Сос, Сенф, Чоколадо Сос, боја, вратоврска боја, хена и повеќе.ГОЛЕМИНА : 32 унца.YORKER СОВЕТ : Yorker капа стискаш шишиња се совршено решение за скоро било која апликација може да се фрли во нив, траат долго време, и да ја заврши работата правилно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите