.

.

Jinfili Последователни Килибар Предводена од Страна Огледало Пак Сигнал Светлина собранието за 68302828AA 68302829AA Rearview Огледало Забавува Светилки додатоци Компатибилен со

Jinfili Последователни Килибар Предводена од Страна Огледало Пак Сигнал Светлина собранието за 68302828AA 68302829AA

DEN 456.00

Износ
Во продавницата.

FITMENT : Замена за Dodge Рам 1500 2010-2021, Dodge Ram меморија 2500 3500 4500 5500 2010-2018. Карактеристики : Јасно Поклопецот на Леќите,Моќта од страна на четири висок квалитет на чип.Тоа е три пати посветла од фабриката на оние.Led Забавува Огледало светлина го прави вашиот камион пак сигнал светлина повеќе блескави и додавање на нови функции, за да камионот во изгледот.Инсталација : Plug and Play,директна замена за стариот страна огледало пак сигнал светла, без дупчење или измената се бара.Отстрани оригиналот на ретровизорот се Претвори Сигнал Светилки и инсталација Нашите Led Огледало забавува Светлина надградба на верзија огледало пак сигнал светла приклучок во фабриката штекер.Пакет се Вклучени : 1 пар Предводена од страна Забавува огледало светлина(Вклучени се и Левата и Десната страна).Гаранција : Една година гаранција за Led Страна Огледало Пак Сигнал Светлина ,Ако имате било какви прашања или прашања околу нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Своето време да ја замените вашата старите оригинални слабо осветлен.На водоотпорен и мазна површина на приколката светлина се направени од издржлив ABS пластика, која ефикасно ги штити возачи страна и патнички страна огледало светла на крајот сигнал од влијание, и може да се користи за долго време без исчезнува.Зголемување на видливоста на приколка светла ќе го привлече вниманието на други возила на патот, и да се осигурате дека вашиот возачки безбедност.Леќа боја : Исчистите леќите.Боја : Бела.LED Боја : Жолто Жолта.Големина : прибл. 3.14*2.95 во(Wx H).MPN : Лево 68302829 AA, Право 68302828 AA.Материјал : Тешко и издржливи abs пластика+ висок квалитет на LED чипови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите