.

.

CleverDelights 3x4mm Кабел Синџир - Gunmetal Боја - 30 Метри

CleverDelights 3x4mm Кабел Синџир - Gunmetal Боја - 30 Метри

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Линк големина : 3мм x 4mm Должина : 30 нозе во Боја : Gunmetal.Линк тип : Кабел синџир Рамни овална линкови едноставен и безвременски стил.Совршен за сопствени занает накит, ѓердани, нараквици и други значења.Разгледате нашата продавница за нашата целосна селекција на кабел синџир бои и големини се движат од 2x3mm да 6x13mm.Clever Delights бренд кабел синџир - Направен од железо.Clever Delights 3x4mm кабел синџир гајтанот. 30 метри.Gunmetal сребрена боја.Совршен за сопствени занает ѓердани, белегзии, DIY накит, и многу други користи. 3мм x 4mm кабел синџир има рамна овална линкови давање на овие синџири едноставен и безвременски стил.Синџирот на врски не лемење и не треба да се користи за интензивна товарот цели.Направен од железо.Најголемиот дел гајтанот за лесно издавање.Проверете нашата продавница за нашиот голем избор на кабел синџир големини и бои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите