.

.

Vvlo Луксузен Одмор Масажа Стол SL Песна Нулта Гравитација Масажа Стол за Дома со Полно Тело, 4D Масажа Стол регулируема Облегалка со Електрична ПИ Smart Автоматско Прост

Vvlo Луксузен Одмор Масажа Стол SL Песна Нулта Гравитација Масажа Стол за Дома со Полно Тело, 4D Масажа Стол

DEN 162.96

Износ
Во продавницата.

На ролки следат SL патот од вратот да хип создавање на длабок ткиво искуство за целото тело.Нулта Гравитација : оваа позиција се намалува тежината на ' рбетот намалување на крвниот притисок од страна на намалување на товарот на срцето и стимулирање на циркулацијата во екстремитетите зголемување на длабочината и ефективноста на масажа. ● Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. ★ Совети●боја на сликата може да се deviated поради разликата во светлина и екранот.Нога и теле масажа : подножјето ролки се наоѓа на дното на нозе ги ротира и да се стимулира на акупунктурата поени и повеќе воздушни перничиња по страните и на задниот дел на нозе и стапала се издува и стегне во исто време создавајќи многу подлабоко масажа.3 D Роботски Раце со SL Песна : карактеристики мека quad стил ролки да го имитираат чувството на човечки раце комбинирање 5 рачни методи : месење допирање месење и допирање на shiatsu се врати на целото тело уморни.● Овој објект не содржат други украси во сликата.● Ве молиме мерка пред купување за да се спречи неточни купување големина и влијае на нормалната.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Назад греење : Карбонски влакна греење во задниот единица зрачи топлина за ублажување на ладно и болка.Оваа compressive масажа помага да се продолжи со зголемување на циркулацијата на крвта низ телото за ублажување на болка и напнатост.Полно Тело, Воздухот Компресија Масажа : Го нуди мултипликатор воздушни перници во масажа на стол.Инфрацрвени бранови должини одговараат на бранови должини на човечкото тело за да се овозможи подобро топлина апсорпција промовира побрзо метаболизам.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите