.

.

Фунта Печат & Снабдување SSS 90001304GR150X6 Жолта Бенд со Сива Лента Спирала Рана Заптивка, Висока Температура (Термички Велосипедизам) и/или Притисок Варијации, 1 Цевка Гол

Фунта Печат & Снабдување SSS 90001304GR150X6 Жолта Бенд со Сива Лента Спирала Рана Заптивка, Висока Температура

DEN 117.12

Износ
Во продавницата.

ASME B16.20 Дихтунзи за ASME B16.5 Прирабници/Класа 150. Центрирање прстен точно ја лоцира заптивка на страната на лицето, обезбедува дополнителни радијална сила, и делува како компресија граничник.Спирала ликвидација (запечатување елемент) се состои од метал и мека додатен материјал.Температурата опсег (F) : -150 да 842 Степени.Издржливи; лесна инсталација и отстранување.Спирала Рана Заптивка, 1" цевка големина, 150# класа прирабница, 304 SS windings со Флексибилни Графит додатен, 6 по пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите