.

.

InvisibleMask : Јасно Градник Боја Заштита Филм за Полнење за Ауди А6 Седан 3.0 Т Престиж(S-LINE).Покриеност Вклучува Браник(s-line) за Полнење : Дел# 2012-AUDI-A6-21719 (Ventureshield Филм)

InvisibleMask : Јасно Градник Боја Заштита Филм за Полнење за Ауди А6 Седан 3.0 Т Престиж(S-LINE).Покриеност

DEN 1713.60

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со бесплатен DVD и сите алатки потребни за да можете успешно да ги инсталирате Invisible Mask боја заштита комплет.Не се решат за 1 или 2 генерација боја заштита филмови и лошо дизајнирани модели.Тоа е формулиран за отпорност на ултравиолетова светлина, корозија, триење и минорно влијание штета.008) јасно полиуретан Заштитна Фолија.Заштита на вашиот возила боја заврши со нашиот компјутер намали јасна-обложена боја заштита филмови.Миење и восок што е нормално!Invisible Mask боја заштита Производи се направени од солиден осум мили (.Invisible Mask производи ќе ги заштитува вашето возило од грешки, нечистотија, гребнатини, nicks, патот сол, песок и патот остатоци и ќе предизвика штета на вашиот ОЕМ боја ако отстранети години подоцна.Ventureshield Ултра филм специјално намали за 2012 AUDI A6 СЕДАН 3.0 Т ПРЕСТИЖ(S-LINE).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите