.

.

LED Flex Неонски Компјутер Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 30W x 17H x 1D

LED Flex Неонски Компјутер Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси |

DEN 1312.80

Износ
Во продавницата.

Акцентот Печатење & Знаци е тука да ВИ помогне да се создаде подобра бизнис.Знаци се важен дел на доведување на нови клиенти на вашиот бизнис, започнете денес со Акцент Печатење & Знаци!.Пријавете се монтира на акрилик јасна поддршка и доаѓа со адаптер, далечински контролер со on/off прекинувач овој знак не го користи застарена неонски осветлување; нуди дарежливи и живописни бои, нема темни дамки едноставно да се откажам за да се прикаже со вклучени виси синџир; внатрешна употреба.Од 2002 година нашата компанија е снабдување на илјадници бизниси со производите што треба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите