.

.

Bonsicoky 4PCS Countersink Chamfer Deburring Алатка во Собата, High Speed Челик Дупка Deburring Алатка, Метал и Дрво Вежба Битови за Дрво, ПВЦ Одбор, Алуминиум, Изолација Одбор

Bonsicoky 4PCS Countersink Chamfer Deburring Алатка во Собата, High Speed Челик Дупка Deburring Алатка, Метал

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

✲【Што можете да добиете】4 Pcs Countersink Chamfer Deburring Алатки за обработка на дупки на различни големини : 2-5мм,5-10мм, 10-15 мм, 15-20mm.Различни Големини За Да Се Задоволат Сите Ваши Потреби, Погоден За Diy, Дома И Воопшто Градење/Инженерство Користење. ✲【Висок Квалитет】На Countersink Chamfer Deburring Алатка е изработени Од high speed челик, која обезбедува цврстина, анти- ' рѓа, чувствувате обработка на перформанси и издржливост.Сечење На Работ Е Појачани И Усовршуваа За Острина. ✲【Фина обработка】90° агол на точка за непречено намали, остри и прецизни countersinking.Преку слот чип отстранување спречува чипови од затнување на работното парче.Користат најниската брзина на вежба малку и се применува малку притисок да се отстрани burrs и да добиете елегантен дупка. ✲【Широка Употреба】Countersink Chamfer Deburring Алатка одговара на клупата вежба, дупчиња коси за дијалог-бесплатна deburring и countersinking.Се користи за работното парче кружен отвор chamfering или конус дупка, рабовите на површината на chamfering обработка.Идеален За Дрвени Штици, Fiberboard, Честички Одбор, Иверица, Пластика, Alumiumn Одбор (Тврдост Спецификација : Материјал : High speed челик Chamfer Агол : 90° Petiole : круг се справи со Пакет : 4 x Countersink Chamfer Deburring Алатки Големина : 2-5мм (дупка во опсег од 2 MM-5ММ, на се справи со дијаметар е 6 MM, дијаметар на главата е 9.7 MM) 5-10мм (дупка во опсег од 510ММ, на се справи со дијаметар е 8ММ, дијаметар на главата е 14 MM) 10-15mm (дупка во опсег од 10ММ-15 MM, дршката дијаметар е 10ММ, дијаметар на главата е 21 MM) 15-20mm (прелива дупка во опсег од 15 MM-20 MM, се справи со дијаметар 12 MM, глава дијаметар 28 MM) Забелешка : 1.Додадете вода или сечење масло да се излади кога chamfering.Инсталирате chamfer вежба на клупата вежба, тоа е лесно да се тресат и тоа ќе влијае на chamfering ефект ако користите рака вежба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите