.

.

Seiko Разновиден Десктоп Етикета Печатач, 3.9434;/Втор, USB - 2.2834; Печати Ширина - 3.94 во/s Моно - 300 dpi - USB - 2.2834; - SLP650

Seiko Разновиден Десктоп Етикета Печатач, 3.9434;/Втор, USB - 2.2834; Печати Ширина - 3.94 во/s Моно - 300

DEN 2373.12

Износ
Во продавницата.

28" Интерфејси/USB Порти : Да Медиуми Видови и Ракувањето со Медиумската Тип : Етикета, Превозот Етикета, Адреса на Етикетата, Датотека Папка Етикета, Повеќенаменски Етикета, Име Значка Етикета, Ознака, Назив Значка Ознака Максимална Етикета Ширина : 2.Вклучува Паметни Етикета Софтвер, USB Кабел, AC Адаптерот и се Тркалаат на Smart Labels Повеќе брзина.8" Ширина : 4.25" печати ширина, USB Интерфејси. SLP 600 серија, додавајќи 300 dpi резолуција и блиску до 4 ips печатење на перформансите, за да се беспрекорно да се справи со вашата специјалност етикета печатење барања.USB Интерфејс.Максимална Етикета Ширина : 2.5" Длабочина : 6.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите