.

.

DERCLIVE Бебе Момчиња Девојчиња Playmat Тркалезна Форма Животинско Област Килим Деца Стомак Време Индексирање Мат

DERCLIVE Бебе Момчиња Девојчиња Playmat Тркалезна Форма Животинско Област Килим Деца Стомак Време Индексирање

DEN 311.28

Износ
Во продавницата.

Служи како областа мат, бебе да ползи тепих, игра мат и повеќе.Оваа индексирање мат е во тркалезна форма и дизајниран со 4 животни шема.Голем плус на секое бебе соба соба, спална соба или playroom; исто така, Може да се користи како бебе фотографија реквизити.Не-пропадна поддршка има мат во место, да се спречи бебе мат од лизгање.Квалитетот faux кашмир и памук филц, меки, удобни и пријателски за babys кожата.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Mat Material : Faux кашмир + памук felt Color : Како Shown Mat Дијаметар : 100cm / 39.4 in Mat Дебелина : 1.5 cm / 0.6 in Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including1 x Бебе да Ползи Мат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите