.

.

Смрдеа Слободни Hardfloor Милениче Дамка & Мирис Смена за Тешко Дрво Подови, Бетон, Ламинатни, Мермер, Керамички & Травертин Плочка, и Линолеум 32 Fl.оз Мачка, Кучето & Мали М

Смрдеа Слободни Hardfloor Милениче Дамка & Мирис Смена за Тешко Дрво Подови, Бетон, Ламинатни, Мермер, Керамички

DEN 348.00

Износ
Во продавницата.

Идеален за дрво, без восок винил, плочки, мермер, линолеум, бетон, плута.Целосно и permanents Отстранува Милениче Дамките и СИТЕ Урина Мириси.Професионална Сила.Резултатите Се Загарантирани.НЕ КОРИСТИТЕ на ВОСОК ЗАВРШИ на ПОДОТ.Професионална сила.Трајно ги отстранува милениче дамка и урина мириси.Идеален за : Запечатени Дрво, Винил Без Восок, Керамички & Травертин Плочка, Мермер, Линолеум, Бетон, Ламинатни, Плута.Не користите на восок заврши на подот.Премиерот Име во Мирис Контрола За Последните 25 години!.Добредојдовте на Смрдеа Слободна Зона.Смрдеа Бесплатни производи се совршени за секоја и било домашно милениче родител кој сака да се задржи чиста и здрава домашна средина како ефикасно како е можно.Од урината и мирис removers и чешлање потреби, да функционирам и турнејата preventions, Смрдеа Слободни има еден производ за било кој повод.Овде, во Смрдеа Слободни ние се стремиме да го задржи вас, за вашите домашни миленици и вашите гости среќни во текот на годината!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите