.

.

Шеќер Черепот Октопод Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Шеќер Черепот Октопод Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Можете да изберете производи со слики, ве молиме имајте на ум дека прилагодено производи не се returnable.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Топло Совети : Бидејќи димензија над се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да постои 0.Можете да го носат околу hands-free и чување на вашите предмети организирани.Можете да изберете еден ви се допаѓа, тие се и практични & мулти - функционални, со што би се како на телефонот торба и паричникот торба, прилагодливи и пренослив рака, без разлика Дали тоа е како торба, crossbody торба, или чанта, се приспособат на тоа како ви се допаѓа, не ви се потребни да се одржи оваа торба и слободни вашите раце.9 инчен(L), рамо, рака е 43 инч.Телефон Чанта Дизајн : Видиме торбичка има еден предниот џеб, две главни џебови, и три внатрешна картичка слотови, 2 предвремените на копче.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите