.

.

Face_Mask Перат Dragonfly Печати Возрасни Дише Обновливи Лице Покривање 5PC Б

Face_Mask Перат Dragonfly Печати Возрасни Дише Обновливи Лице Покривање 5PC Б

DEN 1999.20

Износ
Во продавницата.

Не-плетени. [Дише & Удобно] мека, еластична не-плетени ткаенини се на кожата-пријателски, дише и удобен за носење. [Различни модели] убава dragonfly/пеперутка/цвет/риба скала модели се светли и живописни, и тие може да се носи со убава облека, кои се практични и убава. [Перат&Обновливи] мек материјал може да се користи, и по едноставни за чистење, тоа може да се рециклираат без да губат и заштеда на пари. [Функција] Прашина и сончање да се спречи респираторна загадувањето, кои можат ефикасно да се заштити здравјето на дишење. [Здив заштита] ефикасно да го заштитат здравјето на дишење, изолира штетни гасови, спречување прашина и сонцето, и да биде убава и модерен.Опис : Овој Божиќ лице заштита покривање е направен од лесен, мек памучен материјал и со симпатична сакам Риба скала/Dragonfly/Цветни дезени, што го прави практичен и модерен.Постојат различни љубов модели и тај-боја за печатење стилови, разни бои, што ви се допаѓа.Посебни прилагодливи уво јаже дизајн обезбедува заштита од прашина, сонцето, и респираторниот загадување.Еластичен уво кука е лесно да се носат и нема притисок во ушите.Големината е направена за големината на јавниот лице.Функција : Материјал : cotton Applicable : Лице Bandana за Возрасни/Kids Occation : Затворен&Outdoor Package Вклучуваат : 5/6/10 PC x Божиќ Лице Bandana Matters Треба Внимание : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Се должи на разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат вистинските бои на објектот.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите