.

.

LYLSXY Чевли Багажник,Едноставна Модерна Европска Чевли Клупата Бамбус Цврсто Дрво Мулти-Цел

LYLSXY Чевли Багажник,Едноставна Модерна Европска Чевли Клупата Бамбус Цврсто Дрво Мулти-Цел

DEN 1168.80

Износ
Во продавницата.

на Перат Перница Дизајн е Удобно, Едноставен и Елегантен.Louvered Вратата Страна, Дише Убава и Лесна за Употреба.Скриени Фиока Дизајн, Дебел Лист, Мазна Заоблени Ќошиња.Производ Големина : 90*32.5*49 Cm.Производ Материјал : Бамбус.Производ Description Product Име : Чевли Rack Material : Bamboo Size : 90*32.5*49 Cm Style : Едноставен и Modern Additional Карактеристики : Removable Niture Структура : Рамка Structure Applicable Простор : Кујна, Дневна Соба, Купатило, Officethe Производ Дава Тивко Чувство и Да Уживате во Топлината на Домот.Едноставни и Стилски Дизајн, Целосно Опремен, Погоден за Секоја Соба.Независен Оддел, Прекрасен Изглед, Лесен за Инсталација, Лесно да се Use Note : Овој Производ е Само за Чевли Рек, Не содржи Било каков Производ, Освен Чевли Багажник, ве Молиме да се Разбере.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите