.

.

Приватност Екран Филтер за 15.6 Инчи Лаптоп, Анти-Отсјај и Анти Сино Светло Екран Заштитник

Приватност Екран Филтер за 15.6 Инчи Лаптоп, Анти-Отсјај и Анти Сино Светло Екран Заштитник

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Вистински Приватност Екран Филтер димензии се 15.6 инчен мери дијагонално. 13.6 инчен ширина x 7.6 инчен висока.Споредете ги вашите екран димензии против нашата димензија, пред купување.Блокови видливост од страна агли поголема од 30 степени од центар, но НЕ и зад вас.Анти Нула, Анти Peeping, Лесна Инсталација. 2 инсталација options лизгајте го екранот на и исклучување или планината трајно.Намалување на површината одраз на осветлување и надворешно осветлување.Еден Приватност Екран Филтер .Микрофибер Крпа За Чистење .Optically јасно лепило прилог ленти.Слајд планината табови.Инструкции За Инсталација .Анти-Сина Светлина блокирање помеѓу 380nm~495nm за широк спектар HEV заштита.Блокови 100% на Опасен УВ светлина и го намалува HEV Bluelight до 100% со одлична Боја Transmittance.EZ-Pro Екран Заштитник за Приватност Екран Филтер помага да се постигне ова со ограничување на агол на гледање на вашиот екран да прави позиција како што само може да ја видите содржината на вашиот монитор екран додека сите се на двете страни на тоа гледа само потемни следење на екранот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите