.

.

Млеко Протеини & Маслиново Масло Секојдневно Раст на Косата Лосион Поправки, Rebuilds, Moisturizes и Промовира Раст за Мека и Здрава, Податлив Коса - Sofn'Free GroHealthy - Слободен

Млеко Протеини & Маслиново Масло Секојдневно Раст на Косата Лосион Поправки, Rebuilds, Moisturizes и Промовира

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Ја ШТИТИ КОСАТА - Gro Healthy Млеко Протеини & Маслиново Масло Секојдневно Раст Лосион ви дава коса, која се противи кршење, на скалпот дека пркоси на flaking, и на коса што сјае.ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - Мајката Природа е рецепт за здрава и убава коса содржи мешавина од природни состојки : млеко протеини, маслиново масло, и Омега 4. ПРОМОВИРА РАСТ - се Препорачува да се промовира раст за сите опуштени и природни влакна видови, вклучувајќи ги и кадрава коса, Афроамериканец, и biracial коса.PAMPERS СКАЛПОТ - Gro Healthy Млеко Протеини & Маслиново Масло Секојдневно Раст Лосион pampers на косата и скалпот со масла и протеини од суштинско значење за храна и раст.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Примени за коса секојдневно да се заштити и стил на косата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите