.

.

Канал Производство RB-4 15 Слот за Мобилни Пица Тесто Кутија Багажник

Канал Производство RB-4 15 Слот за Мобилни Пица Тесто Кутија Багажник

DEN 2399.76

Износ
Во продавницата.

Можат да се сместат до (15) изберете Channel пица тесто кутии.Пан слајдови распоредени 4", освен.Тешки-должност #44; hi-затегнувачка алуминиумска рамка карактеристики доживотна гаранција против ' рѓа.Тубуларна крст на поддршка за дополнителни stength и подобро ракување.Произведено во сад.Димензии : 26 x 21 x 70. Совршен за пица салони, школи, и пекари, овој Канал RB-4 15 слот за мобилни пица тесто кутија решетката е непроценлив, простор за заштеда на складирање и транспорт систем.Сместување до (15) 18" x 26" Канал тесто кутии (се продава одделно), решетката има тешки-должност, hi-затегнувачка алуминиумска рамка што е поддржан од животот, гаранција против ' рѓа.Тубуларна крстот барови поддршка на рамка, подобрување на неговата цврстина и стабилност.Секој од пан слајдови се распоредени 4" освен, што овозможува доволно простор за вметнување и отстранување ставени или извадени кутии.Се движат на кутии е ултра-брза и лесна, благодарение на рек мобилен дизајн.Нејзините 5" casters се им била заклучена со рамката за безбедна прилог, што ќе ви овозможи да се тркалаат единица околу првично област за ефикасен транспорт.Плус, бидејќи тие зглобот, на casters се осигура дека маневрирање во тесни ходници и тесна назад-на-куќа области е бриз.Целокупната Димензии : Ширина : 22" Длабочина : 20" Height : 70".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите