.

.

Бохемија Jihlava JS35496, 10 Мл Lisboa DOF Очила, 24% Доведе Кристално Стакло Tumblers, Чаши Виски, Сет од 6

Бохемија Jihlava JS35496, 10 Мл Lisboa DOF Очила, 24% Доведе Кристално Стакло Tumblers, Чаши Виски, Сет од

DEN 4377.60

Износ
Во продавницата.

Сет на старомодна чаши се одлична свадба, роденден или housewarming партија подарок.Комбинирање совршен квалитет со неверојатен дизајн, овие tumblers може да ги импресионираат дури и на повеќето прецизен познавач. 10 унци капацитет прави овие очила совршен за виски, бурбон, или алкохол.Прекрасниот дизајн на олово- - - - слободно кристал tumblers ќе додадете елегантен естетски допир на вашите садови.Доаѓа во комплет од шест, тие се совршено погодна за забава со пријателите или семејството.Бохемија Jihlava JS35496, 10 Мл Lisboa DOF Очила, 24% Олово-слободен Кристално Стакло Tumblers, Чаши Виски, Сет од 6 е импресивен прилог на било crystalware колекција.Рачно изработени од највисок квалитет кристално и убаво дизајниран, овие tumblers се погодни за секојдневна вода за пиење и за еднаш по живот настани.Сет од шест чаши виски е одличен избор за забава со семејството или пријателите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите