.

.

MyGift Варосани Дрво Tabletop Декоративни Mail Носителот Складирање Кутија со Букви Збор Скрипта Дизајн

MyGift Варосани Дрво Tabletop Декоративни Mail Носителот Складирање Кутија со Букви Збор Скрипта Дизајн

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Дрвени декоративни складирање кутија со зборот MAIL испишана на предната страна.Совршен за организирање на вашите e-mail пораки, писма, и важни документи.Компактна големина идеален за прикажување на клупи, маси, или контра блузи.Селски дрво стил надополнува современ дом и канцеларија оркестарот.Приближните Димензии : 11.5 W x 5.6 D x 5.5 H (во инчи).Да се намали на нередот и додадете селски декоративни шарм во вашиот дом или канцеларија, со овој дрвени tabletop mail носителот кутија.Совршен за организирање на вашите e-mail пораки, писма, списанија, или важни документи, овој mail sorter ќе седат убаво на вашата работна маса или контра врвот без преземањето премногу површина.Неговиот селски torched заврши и елегантен текст ќе се надополнуваат било оркестарот, што го прави ова mail организатор совршен прилог на вашиот дом или канцеларија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите