.

.

Hyundai | 960GB SSD | SATA III, 3D NAND | 2.5 Внатрешна Цврста Состојба Диск за КОМПЈУТЕР (960GB SSD)

Hyundai | 960GB SSD | SATA III, 3D NAND | 2.5 Внатрешна Цврста Состојба Диск за КОМПЈУТЕР (960GB SSD)

DEN 2039.76

Износ
Во продавницата.

Во текот 90x повеќе енергетски ефикасни од механички хард диск.Тоа е доверлив перформанси карактеристики нема подвижни делови за разлика од традиционалните HDD вклучувајќи ги и прочитајте брзина на 500 MB/s и пишување брзина на 300 MB/s обезбедува супериорни перформанси во споредба со стариот HDD е.Премија за Сигурност и Издржливост замена на постоечката Хард Диск.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Одликувајќи се со најновите 3 D NAND технологија, Hyundai SSD нуди одлична комбинација од вредност, перформанси и сигурност.Вашиот складирање дискот не е само сад за датотеки, својот мотор кој се товари и да снима сè што правиме. 10x побрзо од хард диск.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите